Začínala po jeho boku a mala sa stať podpredsedníčkou hnutia OĽANO. Neskôr prešla k Andrejovi Kiskovi a ešte pred pár mesiacmi tvrdila, že odísť od Matoviča bolo dobré rozhodnutie.

Denník N prichádza s informáciou, že aktuálnu líderku koaličnej strany Za ľudí Veroniku Remišovú upozornili, že do júna 2021 sa má vysťahovať z Úradu vlády. Malo sa tak stať dva dni po tom, čo ako jediná v hlasovaní o plošnom skríningu vyjadrila iný názor ako premiér Igor Matovič.

„Kto ešte pochybuje o zdraví NOSOTESTOVAČA?! Jeho mozog je ako keby z hlavy istého vládcu, ktorý chcel ovládať celú Európu a prehral 2. svetovú vojnu a sám sa zasamovraždil v bunkri… podobnosť čiste náhodná?“ rozčuľuje sa jeden z komentujúcich a hejterské komentáre pribúdajú jedna radosť.

„Ja to stále tvrdím, že Matovič je zákerný, pomstychtivý psychopat, ktorého sa treba zbaviť. Na Slovensku vládne bezprávie. Kto nezdieľa názor vodcu, tomu beda! Lebo jediný správny názor je z dielní psychopata!,“ pridávajú sa ostatní. Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj: dennikn.sk | Foto: Instagram/ veronika.remisova, video.sme.sk