Adriana Kmotríková bola niekoľko rokov súčasťou televízneho vysielania JOJ-ky, preto sa diváci nestačili čudovať, keď v komerčnej televízii ohlásila koniec. „Skutočný dôvod môjho odchodu je taký, že po vyše 20 rokoch na televíznej obrazovke, aj keď som po celý ten čas túto svoju prácu milovala, túžim po zmene,” priznáva moderátorka.

Prvý náznak možnej zmeny poskytla vo vysielaní Vila Rozborila, kde bola súčasťou príbehu dievčatka s cystickou fibrózou. „Budem v inej spravodajskej televízii. V TA3 rozbieham nový projekt, ktorý je venovaný cystickej fibróze,“ priznáva Adriana.

S Adrianiným odchodom z TV Joj sa objavilo mnoho špekulácií, podľa niektorých za to mohli problémy s kolegami, niektorí tvrdili že za tým je jej zdravotný stav. Adriana napokon odhalila skutočný dôvod jej rozhodnutia. „Po ťažkých obdobiach, ktoré som prekonala, sa cítim byť zdravá, plná energie a radosti zo života, a preto som dospela k rozhodnutiu, že teraz je ten čas, keď sa môžem začať venovať niečomu novému. A teším sa na to,” zdôverila sa dlhoročnému kolegovi Jánovi Mečiarovi v poslednom spoločnom vysielaní.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Adriana má už za sebou aj premiéru novej relácie. Na obrazovkách ste ju mohli vidieť v sobotu 11. apríla, keď uviedla reláciu s názvom Život s cystickou fibrózou. Po tom, ako pred rokmi tomuto ochoreniu podľahla aj jej dcéra Natálka, to pre ňu rozhodne nebolo jednoduché.

Foto: TV JOJ, TA3, Instagram