Na jednej strane odvšadiaľ počúvame, ako slovenské nemocnice kolabujú a prestávajú zvládať príval nakazených a mŕtvych, na druhej však ešte stále existujú ľudia, ktorí sa neváhajú pochváliť videami z veľkých návštev, cestovateľských zážitkov s partiou alebo z divokých žúrok. To je aj prípad exfarmárov, ktorí sa totálne vykašľali na nariadenia vlády!

Bezohľadná túžba nenechať sa obmedzovať alebo popularita za každú cenu? Exfarmári Xénia Gregušová, Henrich Kuľko, Lukáš Stanislav, Rebeka Hlavatá, Erik Zahorjan a Sára Adamčíková sa na Silvestra stretli na poriadne divokej párty, ktorej sa podľa videí zúčastnilo aj množstvo ich kamarátov a známych.

Akciu v rodinnom dome usporiadali napriek prísnym opatreniam vlády, ktorá ľudí vyzvala, aby sviatky trávili v čo najmenších domácich bublinách. Pandemická situácia je totiž mimoriadne vážna a predpovede na najbližšie dni nie sú ani trochu ružové.

Keď Slováci zbadali tú nesmiernu ignoranciu, s akou sa farmári hromadne zabávali, odpaľovali ohňostroje a ešte to aj natáčali na svoje Instagramy, len ťažko nachádzali slová. „Nezodpovedné a arogantné správanie! Kvôli takýmto majú zodpovední ľudia sedieť doma bohvie ešte ako dlho. My sme nemohli ísť ani babičku pozrieť, aby to nemalo následky. Minimálne pokutu napariť každému bez milosti a trestné oznámenie na vás! Tomuto hovoríte bublina, vy arogantné hov..á?!,“ rozhorčila sa istá Slovenka.

„Je to pre nich ťažké, išli sa tam zviditeľniť. Chcú si užiť rok ‚celebritiek‘ za každú cenu,“ napísala ďalšia diváčka, pričom sa jej komentár čoskoro dočkal opravy: „Toto nie sú celebrity. Toto je hydina.“ 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Facebook/TV Markíza, Slovakwoman.sk | Foto: Instagram