Slovenská kráska sa do sveta šoubiznisu dostala prostredníctvom speváckej súťaže Hlas Československa a odvtedy ušla ďalekú cestu. SIMA, ako si Simona Hegerová na hudobnej scéne hovorí, zažila obrovské prekvapenie, dokonca jej vyšla slza!

Sympaťáčka je známa predovšetkým láskou k fanúšikom a práve tých potešila, a zároveň prekvapila, vydaním nového EP s piatimi skladbami a jedným bonusom. Dokopy ho dala najmä kvôli aktuálnej situácii s pandémiou koronavírusu, ktorá ovplyvnila aj umelcov, nakoľko nemôžu koncertovať a vypredávať haly.

Ohlasy sú výborné, vďačí za to aj novému videoklipu k singlu LOVESONG. Okrem správ od nadšených fanúšikov si speváčka našla v schránke aj jednu mimoriadne vzácnu. Napísala jej totiž česká DIVA Lucka Bílá a Sima jednoducho stratila slová, dokonca jej vyhŕkla aj slza.

“Mám ťa rada, moja milá. Tvoja kolegynka z Čiech LB,” znie prvá správa od niekoľkonásobnej držiteľky Zlatého Slávika. “Tvoj Instagram ma upokojuje. Si tak čistá duša. Si okúzľujúca, krásna, talentovaná bytosť, ktorú ľudia potrebujú,” dodáva Bíla, ktorej slová by rozplakali snáď každého.

Sima sa zmohla len na pár slov, sama neverila ako píše, ani by ju nenapadlo, že o nej Lucka Bílá vôbec tuší. Musíme uznať, že si to naozaj zaslúžila. Pocit, že vás uznáva tak veľká celebrita, je skrátka neopísateľný. 

Pre viac info klikajte na náš FACEBOOK >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ simonahegerova