boki kali

V ostatnej časti šou Česko Slovensko má talent sa predviedol aj talentovaný raper Gábor (23). Z vystúpenia mladíka bola porota aj diváci doslova vo vytŕžení a zdá sa že hviezdny Kali (35) bude mať na scéne poriadnu konkurenciu. Gábor dokonca prezradil, že sa Kaliho chystá vo fachu nahradiť. A toto si o mladom talente myslí samotný Kali!

 

Sebavedomý účinkujúci šou Česko Slovensko mý talent, Gábor Bokor alias Boki, sa prostredníctvom televíznej obrazovky pokúša zviditeľniť. Už v úvodnej dokrútke mladý raper prezradil, že má na to aby úspešného Kaliho zo scény vytlačil. Kali totiž už viackrát avizoval, že sa chystá na hudobný dôchodok a je otázne či sa tak nestane práve po narodení jeho prvorodeného dieťaťa.

“Teraz si idem strašne ten Reggaeton štýl, pretože to robí asi Kali jediný, kto to robí a môžem ho akurát nahradiť, pretože končí,” prezradil sebavedomý Gábor. Ten v Talente naozaj svojou šou zabodoval a získal si tak nespočetné množstvo pozitívnych ohlasov. A čo si o svojom budúcom možnom nasledovníkovi myslí samotný Kali? “Bokiho poznám. Pár koncertov sme mali spolu. Šikovný chalan a držím mu palce,” odkázal šikovnému chalanovi Kali, podľa slovakwoman.sk.

Gábor Bokor zabodoval v šou Česko Slovensko má talent

gabor bokor

Zdroj: slovakwoman.sk Foto: Instagram