Igor Matovič si za krátke obdobie svojho vládnutia narobil toľko neprajníkov, koľko nestihol mať ani za 10 rokov pôsobenia v politike. Na sociálnej sieti veľmi rád hodnotí aktuálnu situáciu, tentokrát to znova trocha prepískol.

Premiér na Facebooku poukázal na štatistiku, z ktorej vyplýva, že pandémia vo svete ani zďaleka neskončila a môže udrieť ešte väčšou silou.

„Kým my si na Slovensku užívame ďalší deň nula bez nových prípadov Covid-19, svet zažil včera a predvčerom dva najhoršie dni – každý s počtom 125-tisíc nových nakazených,“ napísal. Nešetrí ale Slovákov, ktorí si z neho robia žarty.

„Hlúpi ľudia tvrdia, že Covid-19 je len obyčajná chrípka, hoci jeho smrtnosť je dnes už dokázateľne mnohonásobne vyššia,“ rovnako hlúpi sú aj tí, ktorí si myslia, že COVID-19 je výmysel.

„Hlúpi ľudia tvrdia, že opatrenia vlády a hygienikov na Slovensku boli úplne zbytočné, hoci krajiny, ktorých lídri rovnaké hlúposti hlásali, dopadli veľmi zle a zďaleka nie sú na tom dnes tak dobre ako Slovensko,“ pokračuje. Čo myslíte, je to slovník vhodný do úst premiéra krajiny?

Foto/Zdroj: Facebook/ Igor Matovič