Takže ako to s tými nosmi vlastne je a čo všetko o vás tvar vášho nosa vypovedá? Nuž chlapci a dievčatá budete prekvapení, ale naozaj je toho dosť! Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Podľa nosa, spoznáš kosa:

<

h5>

#1 Nubian nos

Títo ľudia sú skutoční optimisti. Nájdu riešenie na akýkoľvek problém. Snažia sa pomáhať ostatným a chcú, aby sa ľudia v ich okolí cítili pohodlne. Sú zvedavejší ako ostatní.

#2 Grécky nos

Majiteľ tohto typu má veľmi praktický pohľad na všetko. Neobľubuje však veľa pozornosti. Často sú títo ľudia zdržanliví, ale najbližším dokážu prejaviť lojalitu.

#3 Rímsky nos

Osoby, ktoré nosia tento typ majú schopnosť netradičného myslenia a sú to kreatívne duše. Vášnivo presadzujú svoj názor a zásady. Aby dosiahli, čo chcú, vedia obetovať skutočne veľa.

#4 Orlí nos

Ľudia s takýmto nosom sú rodení organizátori. Nezáleží na tom, či ide o prácu alebo len neformálne stretnutia. Pracujú poctivo a dokážu vyriešiť aj náročné úlohy.

#5 Tupý nos

Títo ľudia sú tak trochu nepredvídateľní. Ich spontánne rozhodnutia sa nie vždy stretnú s pozitívnou reakciou okolia. Držia sa zásady menej rečí, viac činov. Väčšinou dosiahnú to, čo chcú.

#6 Rovný nos

Takýto nos majú temperamentní ľudia, u ktorých vždy víťazia city nad zdravým rozumom. Ostatní sa s nimi nechcú dostať do sporu, pretože rovnonosí nepoznajú zľutovanie.

# 7Nos s malou hrčou

Títo ľudia sú definíciou veľkorysosti. Všetko, čo majú, o to sú ochotní sa podeliť s blízkymi. Neodmietnú pomoc, sami ju ponúkajú a nikdy nenechajú ľudí v kaši. Sú to veľmi citlivé duše.

#8 Nos s veľkou hrčou

Majitelia tohto nosa majú tak trochu citlivú povahu. Vedia, čo je skutočná láska, vedia načúvať iným a ľahko nadväzovať priateľstvá. Efektívne sa dokážu sústrediť na dôležité a okolie sa na nich môže spoľahnúť.

Zdroj/Foto: brightside, pixabay