Pred pár dňami sme vám priniesli neoficiálnu informáciu, že Erik sa na Farme dočkal trestu za svoje správanie pred duelom, ktorá sa dnes definitívne potvrdila. Skutočne sa stáva prvým duelantom bez možnosti vybrať si svojho súpera, čo chcú ostatní farmári poriadne neľútostne využiť. Už teraz plánujú, že proti nemu postavia Sáru Adamčíkovú. Diváci za tým všetkým vidia podraz!

Erik vraj pravidlá porušuje neustále a už len preto by si zaslúžil s okamžitou platnosťou odísť. Tvrdia to ostatní farmári, ktorým sa však pozdáva aj forma trestu, ktorú určili producenti. Budú sa snažiť vyťažiť z toho čo najviac a postaviť Erika do skutočne nepríjemnej patovej situácie.

Teraz sa teda zdá, že Erik si bude musieť vybrať medzi samým sebou a svojou láskou. Pravdou však zostáva, že preňho a Sáru ešte nie je všetko stratené. Farmárov totiž čaká hra o imunitu, ktorá by kontroverzného Prešovčana mohla oslobodiť od smutnej voľby.

“Vy sa tak snažte na tej imunite!,” prikázala svojej skupinke farmárka týždňa Katka. “Ty zožerieš všetko! Aj keď tam budú červíky. Zjete to!” Blondínka veľmi dobre vie, o čom hovorí, keďže bolo avizované, že pripravovaná hra o imunitu bude tentokrát poriadne nechutná.

Divákom, ktorí fandia Sáre a Erikovi, sa celá vec vôbec nepozdáva a vidia za ňou jeden veľký podraz. Mladík by vraj mal dostať dôstojného súpera a nie ísť z hry von v podstate z donútenia. Erik sa totiž údajne vyjadril, že ak by došlo k duelu medzi ním a Sárou, radšej sa vzdá a pôjde, že by mal ohroziť ju.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza