Patrik Vrbovský po rozchode s Darou Rolins nestrácal čas a v priebehu krátkeho času objavil svoju osudovú ženu, s ktorou aktuálne tvoria jeden z najznámejších párov slovenského šoubiznisu!

 

O ich spoločné chvíľky sa dvojica nehanbí podeliť na sociálnych sieťach, ktoré momentálne “spamujú” zábermi z dovolenky. Romantické Benátky navštívili počas výnimočnej príležitosti Jasmíninich 29. narodenín.

K jej výnimočnému dňu jej Patrik zagratuloval aj na Instagrame, pričom povedal viac, než bol ochotný prezradiť: „Toto moje dievčatko fajnové dnes oslavuje 29 rôčkov. To, kedy a kde sme sa stretli prvýkrát a ako to začalo, si necháme pre seba. Bolo to to najsilnejšie, čo som v živote zažil, a behom minúty som cítil, že si ❤.

Po romantickom vyznaní však prichádza šok najmä pre fanúšikov Dary Rolins, ktorí sa stále nepreniesli cez jej rozchod s Rytmusom. Paťo totiž v jeho gratulácií priznal, že od prvého momentu, kedy Jasmínu stretol, vedel, že je tá pravá. To však bolo minimálne v roku 2015, kedy tvoril pár so sympatickou blondínkou.

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter