V posledných dňoch začalo internetom kolovať video z Číny, o ktorom si mnohí mysleli, že ide o obyčajný hoax, no nie je to tak. Video zobrazuje, čo sa skrýva pod kapotou Škody Kodiaq TSI, konkrétne pod jej logom na kryte motora! 

 

Čo sa stane, ak odstránite logo Škody na kryte motoru? Dospejete k netradičnému zisteniu, a to takému, že pod jej krytom sa nachádza kryt značky Volkswagen, ktorý je prelepený obyčajnou páskou. Prelepené kryty sú na autách určených pre čínsky, ale aj európsky trh.

Na jednej strane nejde o nič nepochopiteľné, pretože Škoda je súčasťou koncernu Volkswagen, no ľudia sa pýtajú, prečo by vôbec niečo takéto robili. Je veľký problém vyrobiť nový komponent do auta, ktorý by mal výslovne značku Škody? Čo si o tom myslíte vy?

Video:

Zdroj/Foto: facebook, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.