O tom, či nie je celá šou Svadba na prvý pohľad len jedným obrovským podvodom na divákov, sa na Slovensku kvôli jedinému zanedbanému detailu hovorilo už s príchodom prvej epizódy prvej série.

Teraz sa táto téma opäť otvorila vďaka výpovedi českej hviezdy šou. Kontroverzná blondínka Natália Mykytenko sa totiž rozhodla prehovoriť o tom, ako to vyzeralo mimo kamier.

Najviac zo všetkého ju naštvalo, že hoci už od samého začiatku ona aj jej televízny manžel František vedeli, že spolu byť nechcú, televízia ich nútila tváriť sa, že majú nádej. „Vedeli sme to hneď. Museli sme trošku hrať kvôli divákom, aby sa mali na čo tešiť. Inak neviem, prečo by sme museli hrať túto v úvodzovkách hru, nikomu z nás sa to nepáčilo, chceli sme byť od začiatku úprimí. Ale asi to malo väčší efekt a väčšiu sledovanosť,“ priznala Natália.

Blondínka tiež priamo priznala, že svadba, ktorú im televízia vystrojila, nebola reálna. Žiaden „rozvod“ sa teda nekonal, Natália bola od začiatku až po koniec slobodnou ženou.

O tom, či nie je Svadba na prvý pohľad podvod, sa aj v Čechách diskutovalo po celý čas trvania šou. Hlavným dôvodom bol fakt, že pre niektorých účinkujúcich to nebolo ani zďaleka prvý raz, čo sa objavili v televízii.

INÁ orientácia! Hviezda Svadby na prvý pohľad TO otvorene priznala!

Zdroj: Super.cz | Foto: Instagram/mykychick, svatbanaprvnipohled