Pri kúpe auta uprednostňujete radšej nový kus z výroby alebo vám nerobí problém kúpiť ojazdené auto z bazáru? Ak si zvolíte druhú možnosť, mali by ste si ale dávať veľký pozor na praktiky, ktoré v bazáre nemusia byť vždy s kostolným poriadkom.

 

Asi najznámejším autobazárom na Slovensku a v susednej Českej republike je AAA Auto. Tento ale leží v žalúdku viacerých ľudí, ktorí neboli s kúpou vozidla u nich spokojní. Bývalý zamestnanec dokonca prezradil aj praktiky, ktoré sa vo firme musia dodržiavať a nie sú vždy v prospech zákazníkov. Nahnevaný zákazník zverejnil aj zmluvu, ktorú obdržal pri nákupe, no pri ich podmienkach mu zastával rozum.

Česká investigatívna relácia Černé ovce priniesla reportáž o ďalšom odhalenom podvode v AAA Auto. Spoločnosť sa pokúsila dvakrát predať Volkswagen Passat, ktorý bol búraný, no túto skutočnosť v zmluve a taktiež v technickom preukaze akosi zabudli spomenúť. V techničáku sa dokonca oni uvádzali ako prvý a jediný majiteľ vozidla, aj keď pravda bola úplne iná.

Odporúčame pozrieť celú reportáž, v ktorej prehovorili obaja podvedení zákazníci. Vďaka televízii sa napokon dočkali aj kompenzácie zo strany autobazáru. Máte s AAA Auto podobnú skúsenosť aj vy?

AAA Auto predával búraný Volkswagen Passat ako nový

Zdroj/Foto/Video: YouTube, Wikipedia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.