Nová šou s názvom Svadba na prvý pohľad, ktorú vo štvrtok večer prvýkrát odvysielala TV Markíza, si takmer okamžite získala obrovskú divácku pozornosť. Nie však len vďaka romantickej atmosfére a večne aktuálnemu námetu dokonalého svadobného dňa. Mnohí pri pohľade na obrazovku pochybovali, či celá šou nie je iba nacvičená. K tomu všetkému ľudí zarazil jeden kompromitujúci detail!

„Kto by do toho išiel?,“ pýta sa často nemalé množstvo divákov pri sledovaní rôznych reality šou a iných relácií, ktoré nejakým spôsobom zobrazujú – či aspoň fingujú – skutočný život. Na jednej strane je pravda, že drvivá väčšina národa nechápe, kto by takýmto spôsobom túžil prezentovať svoje súkromie, no potom je tu zvyšok, ktorý sa len tak hrnie, aby sa z rôznych dôvodov mohol predviesť v televízii. Úspešnosť podobných projektov vďaka tomu dlhodobo prekvitá.

Svadba na prvý pohľad

Prvou otázkou, ktorá pri pohľade na šou Svadba na prvý pohľad mnohých napadla, bola, či naozaj ide o skutočných ľudí túžiacich po nezabudnuteľnom dni alebo len o zaplatených hercov. Tieto pochybnosti tu ale budú vždy a žiadna televízia ich nikdy nepotvrdí. Iní sa preto sústredili skôr na istú zvláštnu vec, ktorú postrehol nejeden divák.

Svadba na prvý pohľad Stano a Gabika

Prvým párom, ktorý sa mal postaviť pred kamerami k oltáru, bola energická Gabriela a trochu hanblivý fešák Stanislav. Ten sa kamerám vyznal zo svojich pocitov, ktoré v ňom pred svadbou rezonovali.

„Napätie stúpa. Už si to začínam uvedomovať v hlave, že vlastne sa idem ženiť,“ vyznal sa príjemne otrasený ráno pred svadbou. O (údajných) 7 hodín nato už stál pred oltárom, kde mal povedať svoje áno. Vtip je v tom, že kým ešte v posteli mal tvár hladkú ako detská pokožka, v rozhodujúcej chvíli sa mohol pýšiť poriadnym mužským strniskom.

Stano Svadba na prvý pohľad
Takto vyzeral Stano ešte “ráno pred svadbou”. Ženil sa však už s bradou.

„Ale riadne rýchlo zarastá chalan,“ zasmial sa v komentároch na sociálnej sieti divák, ktorý si túto nedomyslenú chybičku v produkcii všimol a mnohí ďalší sa k nemu pridali. Alebo je možné, že má Stanislav naozaj takú vysokú hladinu hormónov, že mu brada rastie priam závratným tempom?

Komentáre Svadba na prvý pohľad

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, TV Markíza