Nové protipandemické opatrenia znova klepli po prstoch majiteľov reštaurácií, barov a fitness centier. Vedia, že na štát sa nebudú môcť spoľahnúť, a tak si robia veci po svojom. Ako tento majiteľ food trucku v Trnave. 

Polícia s miestnymi hygienikmi v Trnave si už nejakých čas nevedia dať rady s majiteľom fastfoodu v centre mesta. Úrady mu zavreli prevádzku, lebo nerešpektoval pandemické pokyny, no on naďalej predáva.

Vo štvrtok ráno pred obchodom zaparkoval vozidlo a parkovné zaplatil na celý deň. Z prevádzky si natiahol elektrické káble a jedlo, aj keď je vyhlásený núdzový stav, pripravoval priamo v aute. Tvrdí, že to robí pre ľudí zadarmo.

„Vyhnali ste nás z vlastnej prevádzky na ulicu a myslíte si, ako ste Hollywood odpísali. Na rozdiel od vašich teplých a vykúrených kancelárii, MY sme sa odtiaľ naozaj vypracovali a nemáme najmenší problém vrátiť sa tam, začať od nuly. Ako ste mohli vidieť včera, náš Boris (auto na fastfood) je navrhnutý do každej situácie a pomáhajú mu solárne panely a batérie. Tým pádom môže parkovať kde chce a jeho možnosti sú neobmedzené,“ píše na sociálnej sieti.

 

Zdroj/Foto: Facebook, tvnoviny.sk | Video: Facebook/ Hollywood Burger