Dovolenková sezóna je v plnom prúde. Hoci vo svete, ako aj u nás komplikuje situáciu pandémia koronavírusu, letné počasie nás všetkých láka si oddýchnuť niekde pri mori či príjemnom prostredí v horách. Výnimkou nie sú ani naši politici, ktorí si užívajú dovolenku, každý podľa svojho gusta.

„Milujem slovenské hory a prírodu. Preto chcem vždy tráviť dovolenku na Slovensku. S deťmi plánujeme aj hrebeňovku a stanovanie. Práve deti majú rady dobrodružstvá a s nimi zároveň spoznávajú prírodné krásy Slovenska, ako aj naše historické dedičstvo,“ prezradila Veronika Remišová, ktorá nedá dopustiť na krásy Slovenska.

Slnečné lúče pri rozohriatom mori pred turistikou uprednostnila poslankyňa Národnej rady Denisa Saková. „Posledné mesiace boli veľmi náročné pre celé Slovensko. Nielen pre pandémiu, ale aj pre našu vládu, od ktorej mali občania Slovenska väčšie očakávania, rovnako ako my, v opozícii. Ale je tu leto, priatelia, a kým nám to situácia dovolí, treba si oddýchnuť. Ktovie, čo nás čaká na jeseň. Posielam vám srdečný pozdrav z letnej dovolenky,“ pochválila sa na sociálnej sieti.

Oddych pri mori lákal aj europoslankyňu Moniku Beňovú, ktorá spoločne s manželom, osemmesačnou dcérkou Leou, synom Martinom a jeho snúbenicou Grétkou odcestovala do Slovinska. „Leu zobral tato už aj do mora a páčilo sa jej. Páči sa jej aj v bazéne, aj v jej detskom bazéniku. Ona je také spokojné dieťatko vždy a všade,“ napísala k pridaným fotografiám.

Príjemné chvíle spolu s dcérou prežila aj hlava štátu Zuzana Čaputová v slnečnom Taliansku. „Môžem potvrdiť, že prezidentka strávila s dcérou predĺžený víkend v Taliansku,“ potvrdil informáciu pre denník Plus jeden deň hovorca prezidentky Martin Strižinec.

 

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/monikabenovaep, denisa.sakova, zcaputova, remisova.veronika