Politik Ondrej Janíček z Demokratickej strany sa rozhodol reagovať na momentálnu situáciu. Róbertovi Ficovi a Petrovi Pellegrinimu nechal tvrdý odkaz, ktorý doslova valcuje internet. Tvrdí, že Fico okradol Slovensko a využil zločiny Moniky Jankovskej vo svoj prospech.

“Politický darmožráč, ktorý doslova ožebračil celé Slovensko, rozdal ho oligarchom, zaviedol tu vládu mafie, korupcie a zločinu prostredníctvom svojej komplicky Moniky Jankovskej, ktorá kryje zločiny Smeru a zločiny samotného Róberta Fica a Petra Pellegriniho opäť udrel do mňa,” vyjadril sa Janíček.

“Tento politický odpad, ktorý mal byť už dávno na hnojisku politických dejín dokonca mal sedieť už v base, vedel o páchaných zločinoch samotnej Moniky Jankovskej, dokonca mal dôkazy o jej prepojení na organizovaný zločin, nič neurobil, ba naopak využil jej zločiny vo svoj prospech, čím sa stal spoluvinník,” napísal.

“Fico ty špinavý sm*ad, sám si vyhlásil, že ak prehráš voľby nikdy si nesadneš do parlamentu ako opozičný poslanec. Si podvodník, klamár.”Priznal, že s premiérom Igorom Matovičom sa pred voľbami odfotil, pretože sľúbil očistu justície, prokuratúry, polície a to podľa neho dodržal.Horšia by bola fotka s tebou ožranom Ficom, podvodníkom, klamárom, mafiánskym Smerosmradom, to by som občanom nevysvetlil,” napísal politik.

Zdroj: Facebook/Ondrej Janíček – spravodlivosť zvíťazíFoto: Facebook/Ondrej Janíček – spravodlivosť zvíťazí, Robert Fico