Toto zrejme nečakala! Keď Romana Košťálová vyšla z Farmy, dala si „vylepšiť“ pery, oznámila, že je vo vzťahu s Radom a všetko na statku robila len kvôli kamerám a naostatok ešte aj „stvorila“ video, na ktorom očiernila všetkých účastníkov reality šou, pravdepodobne čakala, že to ľudia ocenia, ako všetko, čo robila až doposiaľ. Je pravda, že ešte pred pár dňami patrila medzi najväčších diváckych favoritov televízneho formátu. Aký je len šoubiznisový svet vrtkavý!

O tmavovláske sa momentálne vedú vášnivé polemiky – nielen o jej vzťahu s východniarom Dulinom, ktorý sa celú šou „ťahal“ s Kristi, ale tiež o jej rodinnej väzbe k hospodárovi Martinovi. Hoci to sám popiera, určité zdroje tvrdia, že Romana Košťálová má byť jeho neter – a že jej táto forma protekcie pomohla až do finále.

Romana Chirkoz
Fotografia s estetickým chirurgom, ktorý jej vypĺňal pery. “Zhodou okolností” ide o toho istého človeka, ktorý popracoval na vzhľade Kristi Dali a istú dobu bol údajne aj jej milencom – presne tým “ženatým milencom”, čo jej na Farmu posielal listy.

Nech už je to všetko ako chce, isté je len to, že Romana využila svoju momentálnu popularitu a rozhodla sa na nej vybudovať kariéru YouTuberky. Sama pre seba si zvolila meno RORa – čo nebol práve najšťastnejší ťah; vďaka tomu a vynaliezavému Matejovi Jurkovičovi ju teraz polka národa pozná pod prezývkou Rúra – a stihla už natočiť aj prvé video. Podľa mnohých v ňom (konečne) ukázala svoju pravú tvár.

Je zvláštne, že v spomínanom videu o Radovi hovorí ako o hnusnom podvodníkovi a v skutočnom živote s ním pritom – podľa jej vlastných slov – chodí. „Tak ako je to medzi nami?,“ pokladá na sociálnej sieti rečnícku otázku pod fotografiou jej a Radovana počas finále, „VŠETKO SA VČAS DOZVIETE! A inak, tuším máme najkrajšie fotky s týmto TU!“ Odozva na seba nenechala dlho čakať.

Romana a Rado Farma 11
VZŤAH alebo marketingový ŤAH?

„Len si ukázala svoju pravú tvár – aká si. Matej mal úplnú pravdu, čo sa týka teba. Si nevyzreté decko a narušená psychopatka, máš psychické problémy. Len taká úbohá žena môže tak strápniť ľudí ako si ty a znemožniť sa na videu. Si myslíš, že si zaujímavá? Práve naopak! Spamätaj sa, odporúčam liečbu!,“ vyjadrila sa jedna z komentujúcich a ďalší ľudia jej dali za pravdu.

„Úplne najviac. Tu si s ním ide ruka v ruke a vo videu na YT na neho iba samé zlé veci hovorí – aký je falošný a pod. Ako vidím, tak jediná falošná si tu ty, zlatíčko.“ „Za mesiac sa zabudne na túto Farmu aj na teba, len sa neprechľastaj,“ konštatuje ležérne ďalší používateľ. V komentároch padli aj otázky, prečo sa dosiaľ nijako nevyjadrila ku kamarátstvu s Barborou, s ktorou sa v šou prezentovali ako najlepšie priateľky.

Romana nenávistné komentáre

Mnohé z poznámok však udreli na mimoriadne citlivú strunu, a to fakt, že farmári momentálne robia všetko preto, aby si udržali divácku pozornosť a nahnali na svoje sociálne siete čo najviac sledovateľov. Ich súčasná krátkodobá sláva je najsilnejšou investíciou, ktorú práve majú. Len čas ukáže, kto ju dokáže zúročiť a kto upadne do zabudnutia, ako sa to podarilo drvivej väčšine účastníkov doterajších sérií reality šou.

Romana na pochode Pride.
Romana na pochode Pride na podporu LGBTIQ komunity.

Zdroj: Instagram/Romii_y | Foto: Instagram/Romii_y