Dovolenka, to pre väčšinu z nás nie je len ležanie na pláži a prejedanie sa v all inclusive, ale aj vyhľadávanie miest a zážitkov, aké nám doma rozhodne „nehrozia“. Simona Krainová, ktorá si už zrejme chcela oddýchnuť od užívania si karibských pláží „nadivoko“, najnovšie taktiež siahla po menšom dobrodružstve. Vybrala sa na smrteľne nebezpečné miesto!

„Pláž Maho – to je fakt úlet! K tejto pláži bezprostredne prilieha pristávacia dráha Medzinárodného letiska princezny Juliany a lietadlá vám lietajú pár metrov nad hlavou!,“ pochválila sa Simona Krainová na svojom Instagrame, pričom pridala niekoľko svojich selfíčok s obrovskými jetmi.

Niečo takéto sa síce môže zdať ako neobvyklá, no i tak bezpečná zábava, opak je však pravdou. Oblasť pláže pri dráhe 10, kde sa fotila aj Simona so svojím mužom, je dokonca vybavená ceduľou, ktorá upozorňuje na riziko ťažkého úrazu, ba až smrti.

Hlavné nebezpečenstvo spočíva vo vzdušných poryvoch zo štartujúcich lietadiel, ktoré môžu človeka odmrštiť až na vodnú hladinu. „Zažili sme to, našťastie, iba v prípade malého jetu, ale aj tak to bola neskutočná sila,“ píše z ostrova Svätý Martin Simona.

Fakt, že toto miesto nie je „sranda“, potvrdila aj jedna z modelkiných fanyniek, ktorá v komentári vyrozprávala vlastný príbeh: „Bola som tam takto presne pred 6 rokmi. Samozrejme, na zákaz sme sa vyprdli. Stála som obďaleč, nie úplne pri plote, keď šiel vzlietnuť veľký Boeing. Pilot nám ešte zakýval a tak vyturboval motory, že ma odfúklo až do mora… Piesok som mala všade ešte dobre dlhú dobu!“

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/simonakrainova