Spevák známych šlágroch Martin Jakubec sa rozhodol kandidovať na post župana Bratislavského samosprávneho kraja. Väčšina občanov považovala jeho kandidatúru za žart, no budúci politik sa do toho pustil naplno!

Rozhodnutie Jakubca vstúpiť do politiky potešilo hlavne dôchodcov. Dlhé roky im spevák evergreenov spieva do uška, takže svojich prvých priaznivcov okamžite získal. No bolo nutné zaujať aj mladších občanov a tak zverejnil fotografiu s mladými vysokoškolákmi. ,,Ďalší súputníci, ktorí veria v zmenu na župe BSK,“ takto znel odkaz, ktorý naznačoval, že sú študenti na jeho strane.

Opak je však pravdou. ,,Fotili sa s vami pre srandu, čo dobre viete, tak to láskavo stiahnite. Okrem toho je to fotka spred 3 rokov,“ takto znel jeden z komentárov. ,,Neveríme v žiadnu zmenu, pán Jakubec, fotili sme sa s vami pred 3 rokmi zo srandy. Dajte to dolu a nepoužívajte to na svoj politický marketing,“ uviedla študentka, ktorá sa nachádza na fotke. Popri ďalších komentároch a vulgarizmoch sa objavil aj názor, že je to aj na trestné oznámenie. O pár hodín bola fotka vymazaná!

 

Zdroj/Foto: parlamentnelisty.sk, facebook