Je skvelé, ak sa o seba ženy starajú a ak im záleží ako vyzerajú. Vek je stále iba číslo a nemal by nás obmedzovať v našich snoch či túžbach, svoje by o tom vedela rozprávať aj Foxy. 

42-ročná Američanka sa po rozvode rozhodla, že potrebuje zmenu. Presne pred šiestimi rokmi doslova prepadla plastickým operáciám, najmä zväčšovaniu hrudníka. Odpadnete, ale dnes nosí veľkosť Z a portál Unilad tvrdí, že ešte zďaleka neskončila.

Ako sama tvrdí, jej zovňajšok sa jej páči, no napriek tomu by chcela ešte trocha väčšie prsia.„Po zákroku sa vždy cítim fantasticky, robí ma šťastnou vidieť, ako sa stávam novým človekom,” priznáva.

Neodradzujú ju ani komplikácie, ktoré jej bežný deň robia omnoho ťažším. Nemôže variť, pretože horák zo sporáku by jej mohol ublížiť, údajne si nevie ani obuť topánky.

„Nevadí mi, že sa ľudia pozerajú, veď je to, ako keby uvideli príšeru z Loch Ness – neviete, kedy ju uvidíte a keď sa tak stane, chcete si ju odfotiť,“ hovorí na margo pohľadov ostatných. Aký je váš názor? Úprimne, viete si predstaviť, že by ste si vedľa nej ľahli alebo sa nedajbože o niečo pokúsili? 😀

Odvážnejšie fotky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ foxy_menagerie