lubos blaha pohoda

Poslanec NR SR, Ľuboš Blaha, je už priam preslávený svojimi pre niekoho kontroverznými názormi na fungovanie Slovenska. Najnovšie sa smerácky politik pustil do hejtovania snáď naobľúbenejšieho slovenského hudobného festivalu – POHODA. Na účastníkoch tejto letnej žúrky, nenechal Bláha suchú ani nitku!

 

„Rok čo rok sa deti hamburgerov spoločne stretnú, aby sa mohli bohapusto schlastať. Zopár si ich ide vypočuť hudbu, no zmysel Pohody je iný…“, píše kontroverzný politik na sociálnej sieti. Za nanavštevovanejším letným festivalom u nás, vidí Bláha hlavne politické úmysly jeho “konkurentov”.

„Kaščák, ktorý od Kisku dostal za organizovanie týchto politických žúrok dokonca štátne vyznamenanie, každý rok poctivo robí všetko preto, aby propagoval americké vojny, nenávisť voči Rusku či neoliberálne trapošiny. Lebo o to v skutočnosti ide. Hudba je vedľajšia. Aspoň pre organizátorov“, pokračuje vo vášnivom monológu na adresu organizátorov Pohody Blaha.

„Želám deťom hamburgerov veľa zábavy. Nech si užijú najväčšiu politickú žúrku roka a hlavne, nech sa nebúria proti tomu, kto si z nich robí nástroj pre svoju politickú kampaň. Vlastných vodcov treba milovať, detičky, búriť sa treba voči tomu, čo nakážu tí hore. Lebo to je to skutočné hrdinstvo. To je tá sladká rebélia, aj pivo po nej chutí lepšie“, pokračuje Blaha z ostra v hejte na adresu návštevníkov trenčianskeho festivalu.

blaha pohodablaha pohoda

Zdroj/Foto: facebook