Medzi poslancov NR SR patri v súčasnosti aj 43-ročný Marek Šefčík. Ten je podobne, ako mnohí jeho kolegovia či ďalší verejní činitelia veľmi aktívny aj na socialnej sieti Facebook. Jeden z jeho najčerstvejších statusov ale vyvolal nevôľu a ľudia na ňom nenechávajú suchej nitky. Doslova.

Pritom sa jednalo o status, v ktorom zmienil, že OĽANO pre Slovensko ušetrilo ďalšie štyri milióny eur na nákupe informačných technológií, zatiaľ čo za ostatné mesiace je to už viac než 45 miliónov. A to je, nemalá suma.

No, viac než polovica „emoticon“ reakcií bola smejúci sa smajlík a v komentároch to poriadne vrelo.

Heger povedal, že išlo 8 miliárd na covid19, 2 miliardy na mzdy, 1 miliarda na testy a kde išlo 5 miliárd ? Kam sa podeli ?

„A tá covid lotéria je tiež geniálny ťah na šetrenie štátneho rozpočtu! Skrátka,…pán minister financií je čávo, ekonomický mág… ktorý vie perfektne hospodáriť s našimi prostriedkami. Ja si myslím,… že po tom finančnom superúspechu s lotériou by mu už mohla konečne Pavlínka zveriť aj prístup k rodinnej kase. Nevadí, že diplomovku z ekonómie opísal,…teda opísali to za neho iní…“

Vy vážne nemáte kožu na tvári..aký úbožiak s týmto vylezie, keď vidí ako tu miliardy miznú „pandémiou“!!! Spočítajte Naďove kšefty!! Testovanie, zkodejská lotéria čo nás okráda v priamom prenose!! Že nezaleziete do kanála a nečušíte!!

„Ale, že ste prešustrovali viac miliárd za rok, ako pred vami za 12 rokov, o tom smelo pomlčte. O tom už všetci vedia a nikdy v živote vás už voliť nebudú. Ste vrcholne NEDÔVERYHODNÍ. Čím viac sa chvascete, tým viac si pohoršujete.

Náš názor

S takýmito vecami by sa veru chváliť príliš nemalo, veď by malo byť povinnosťou so štátnymi peniazmi pracovať rozvážne a šetrne. A proti čomu je to ušetrenie, keď už sa tým politická strana OĽANO chváli? Aby sa dalo tomu veriť, muselo by to byť dokázateľné. A hlavne, ľudia nie sú slepí a veľmi dobre vedia, že sa minulo na určité záležitosti oveľa viac, než bolo potrebné.

Zdroj | Foto: Facebook/PoslanecMarekŠevčík