Jedna z najznámejších slovenských tvárí s kačacími perami Silvia Kucherenko sa najnovšie stala i moderátorkou vlastnej relácie Svet podľa Kucherenko, v ktorej hovorí svoj názor i na veci, ktorým sa vôbec nerozumie. Vďaka tomu sa naposledy dostala do konfliktu s poslankyňou NR SR Janou Cigánikovou!

Silvia sa totiž rozhodla zarýpať a okomentovala debatu, ktorú poslankyňa viedla s ministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom v politickej relácii televízie TA3.

“Pokiaľ sa pani Cigániková dostane k pointe, tak sa pán minister snaží pochopiť, čo tým chcel básnik povedať”. Pani Cigánikovú sa nedalo chápať, tento jej monológ trval 10 minút. A pointa stále nikde.” vyjadrila sa Kucherenko a nakoniec dodala, že z pani Cigánikovej bude raz možno moderátorka.

Cigániková si však nenechala kydať na hlavu a milovníčke plastických operácií odkázala: “Silvia, máte pravdu, téma nebola úplne jednoduchá. Napriek tomu ste zatiaľ prvá, ktorá vraví, že nepochopila. Nakoniec prvé live vysielanie a rovno s ministrom na odborné témy by ste určite zvládla lepšie. Že ma hneď nenapadlo požiadať vás o mediálny tréning.”

Zdroj/Foto: Instagram, SAS