Každá žena nám dá zapravdu, že nákup svadobných šiat patrí k jedným z najvýznamnejších highlightov celého ženského bytia. Teda, aspoň tak sa hovorí 😀 Dáma z nasledujúceho príbehu to ale nemala jednoduché…

Nakoľko má problémy so štítnou zľazou a jej váha sa pohybuje na hranici obezity, bolo ťažké nájsť vhodný salón s konfekčnou veľkosťou, ktorá by jej sedela.

“Keď som vošla dnu, zbadala som ženu ktorá si tiež kupovala šaty. Bola vysoká okolo 160 cm a vážila možno tak 130-150 kg. Posadila som sa, začala si listovať v katalógu a potom som zachytila rozhovor matky s dcérou. Podľa toho o čom sa rozprávali mi bolo jasné, že dcéra je veľmi rozmaznaná,” spomína.

Konverzácia matky s dcérou bola zverejnená na Facebooku, do toho sa však zamontoval aj majiteľ salónu a celá vec nabrala úplne iný smer. Čo si o celej situácii myslíte vy?

Dcéra: “Nemôžem uveriť, ako niekto ako ona, môže mať vôbec svadbu!”

Matka: “Nevedela som, že aj veľryby sa môžu vydávať!”

Majiteľ salónu: “Ja zas nemôžem uveriť, ako si vôbec môžete myslieť, že by ste si tu mohli niečo kúpiť.”

Dcéra: “Verte tomu, pretože sme práve prišli pre šaty! Všetko už je zaplatené. ”

Majiteľ:” Dobre, počkajte prosím. ”

Majiteľ išiel k stolu, našiel papiere a potom ich matke podal.

Majiteľ: “Podpíšte sa, prosím.”

Matka (podpisujúca papiere): “Čo to je?”

Majiteľ: “Práve ste podpísali rezignáciu vášho nákupu a vrátenie peňazí. Nájdite si iný svadobný salón. Peniaze obdržíte bankovým prevodom do niekoľkých pracovných dní. Teraz prosím, opustite tento obchod. ”

Dcéra: “TO predsa nemôže! ZA TÝŽDEŇ SA VYDÁVAM! ČO SI TO VÔBEC DOVOĽUJETE ?! ”

Majiteľ: “Vašu objednávku som stornoval. Nedovolím, aby sa niekedy nejaká budúca nevesta cítila v tomto salóne menejcenná kvôli svojej hmotnosti. Obe dve si zrejme myslíte, že ste lepšie ako všetky ženy, ale u nás klientky ako vy, nemajú čo hľadať. Volám na vás políciu. A mimochodom, máme údaje o vašej karte a všetku spôsobenú škodu uhradíte. ”

Foto: giphy.com | Zdroj: Facebook