Influencerka Becky rada ukazuje svojim fanúšikom potetovaných 95% celého tela. Niekomu sa jej tetovania páčia, ale niekomu prídu ako veľká hrôza. Mnoho ľudí ostro kritizuje mamičku kvôli tomu, čo so sebou porobila. Za všetky tetovania minula až 35 000 libier, čo je naozaj poriadna suma.

Potetovaná žena čelí veľmi tvrdým komentárom od ľudí. “Niekto mi povedal, že moje tetovania vyzerajú ako vrak vlaku. Povedali mi, že moja dcéra sa ma bude báť. Že som si zničila telo. Nazvali ma tučnou. Škaredou. Hlúpou. Mentálne chorou. Hnusnou. Povedali mi že prahnem po pozornosti. Že som zlou matkou a strašným vzorom,” priznala Becky o kritike, ktorá je na ňu často smerovaná.

“Nemôžem uveriť, že ľudia môžu byť takí hrozní voči ľuďom, ktorých nikdy nestretli. Prajem si, aby boli ľudia milí, najmä v týchto ťažkých časoch, kedy by sme mali šíriť lásku a nie nenávisť. Nezabudnite, že každý z vás je svojím zvláštnym spôsobom úžasný,” uviedla mamička. Aj napriek obrovskej kritike a nenávistným odkazom svoje tetovania kráska neľutuje a miluje ich.

Celé potetované telo nájdete TU!

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/becky_holt_bolt