Svet dnes šokovala smutná správa, že manželka princa Harryho Meghan Markle nedávno potratila ich druhé dieťatko. Stalo sa tak krátko po presťahovaní rodiny do USA v júli tohto roka, keď médiá aj verejnosť o tehotenstve naozaj špekulovali. Meghan napokon pozbierala sily, aby prehovorila o najsmutnejšom zážitku v jej živote.

Bol to deň ako každý iný. Vojvodkyňa vstala z postele, urobila raňajky, nakŕmila psy, vlasy si stiahla do vrkoča a po záplave ranných materských povinností šla konečne vziať na ruky svojho synčeka Archieho. V momente, keď mu začala vymieňať plienku, došlo jej, že s jej telom nie je niečo v poriadku. Jej vnútrom prebleskol ostrý kŕč.

“Zacítila som bolesť v podbrušku. Okamžite som padla na kolená so synčekom v náručí a začala spievať uspávanku, aby som nás oboch upokojila. Jej jemné tóny však kontrastovali s desivým vedomím, že niečo je veľmi zle,” vyjadrila sa Meghan o strašných chvíľach. “V ten moment, keď som zvierala v náručí môjho prvorodeného syna, mi bolo jasné, že o svoje druhé dieťatko práve prichádzam.” 

Hoci si vojvodkyňa priala, aby to bol len zlý sen, prostredie nemocnice jej ukázalo krutú realitu: “O pár hodín som už ležala v nemocničnej posteli a držala svojho manžela za ruku. Cítila som teplo jeho dlaní a bozkávala kĺby na jeho prstoch, celé mokré od našich spoločných sĺz. Ako som tak hľadela na chladné biele steny, pred očami sa mi zatmelo. Nedokázala som si predstaviť, ako sa z tejto rany vyliečime.”

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Daily Mail, New York Times | Foto: Instagram