Hand female holding intim heart

Vôňa a zdravie našich intímnych partií zväčša nie je vôbec ovplyvniteľná. Neexistuje kozmetika, ktorá by tieto 2 faktory dokázala zmeniť. O to zarážajúcejšie je, že sa s ňou vedia “popasovať” potraviny, ktoré máme bežne doma!

Každá žena si potrpí na zdravie a hlavne vôňu svojho rozkroku. Je viac ako nepríjemné, pre ženu i pre chlapa,  ak nevonia, alebo doslova smrdí. My vám prinášame zoznam potravín, ktoré prirodzene upravujú kyslosť “tam dole” a spôsobujú tak, že zdravie a vôňa budú na jednotku.

Zoznam prospešných potravín:

Ovocie (najmä ananás a brusnice) a zelenina(kyslá kapusta), celozrnné cereálie a jogurty so živými kultúrami (kľudne aj v spoločnej kombinácií). Jednoznačne najdôležitejšie je dodržiavanie pitného režimu!

Healthy Food GIF - Find & Share on GIPHY

Zoznam neprospešných potravín:

Veľké množstvo mlieka a mliečnych výrobkov, sladkého či štipľavého vrátane aromatických jedál ako napríklad cesnak, chren, špargľa, cibuľa a kari. Červené mäso má tiež zlý vplyv na vôňu “tam dole”.

Food GIF - Find & Share on GIPHY

Máte s týmto nejaké skúsenosti, alebo boli tieto informácie nové? Dodržiavate zdravú životosprávu, alebo patríte skôr k tým “neporiadnikom”, ktorí si radšej kúpia pizzu?

Zdroj/Foto: Instagram, giphy.com