Spomedzi všetkých párov 11. série reality šou Farma, ktorá bola predovšetkým o konfliktoch a vyhranených situáciách, mali Martin „Robiňo” Mihálik a Nicoletta Tóthová rozhodne najväčší potenciál. Kým vzťahy Kristi Dali s Radom Dulinom a Mirky Csorbovej s Matejom Jurkovičom poznamenala realita a skončili sa tak rýchlo, ako začali, Nika s Robiňom rozprávali o svadbe a deťoch. Čím krajšia sa však zdala ich láska zpočiatku, tým trpkejší ich napokon čakal pád.

Spoločná história východniarov Niky a Robiňa sa začala už na kastingoch. Pobyt na statku dal ich vzťahu rozkvitnúť a vyzeralo to medzi nimi skutočne nádejne. Nicoletta vypadla ako prvá, čo Robiňo niesol poriadne ťažko a mal chuť sa za ňu mstiť hlava-nehlava. Vo finále sa napokon objavili spolu, no už len ako diváci. Finančnú výhru 75.000 eur teda napokon nezískali, no zato mali jeden druhého.

Ani táto idylka však z dlhodobého hľadiska nemala mať dlhé trvanie. Pred niekoľkými týždňami sa v médiách objavili klebety o tom, že párik sa rozišiel. Magazín Slovakwoman.sk v tom čase oslovil Robiňa, aby sa k veci vyjadril, no ten odmietol podať stanovisko bez finančnej odmeny.

Keď napokon novinári z daného média citovali jeho slová, slovne ich napadol, pričom ho jeho láska Nicoletta nielenže v nechutných slovách podporila, ale aj sama pridala niekoľko primitívnych vulgarizmov.

Dnes sa už bývalí partneri, ktorí viac rozchod nepopierajú, nesprávajú ani zďaleka tak družne a nadávky venujú namiesto médií jeden druhému. Hoci exfarmárka spočiatku so cťou trpela nielen verejné ohováranie, ale tiež rôzne nechutné správy od Robiňa a jeho kamarátov, napokon to celé nevydržala a vyjadrila sa k veci aj ona.

Snaží sa takýmto spôsobom brániť a tiež varovať bývalého partnera, že ďalším jej krokom môže byť žaloba.

„Chcel si vojnu, tak ju budeš mať,” odkázala verejne Nicoletta Robiňovi. „Nechcela som celému Slovensku ukázať, aký si ,dobrák’ a je mi kva ľúto, že tak zdravo pribaný človek ako ja sa tu s tebou musí hrať na Pata a Mata ako v škôlke. Si obyčajná k**va v mužskom rode, ktorý si ho nechá vyfajčiť za odvoz na diskotéku. Hanbím sa za seba, že si sa ma dotkol.” 

Nika následne zverejnila hlasové správy, ktoré jej Robiňo posielal. Obsahovali nielen nelogicky protichodné slová ako „ja by som sa k tebe aj vrátil, ale ty to musíš chcieť ako žena, mám ťa rád” a „nemysli si o sebe, že si pekná žena”, ale tiež priame vyhrážky, že zverejní jej intímne fotografie.

„Môžeš sa mi ty, láska moja bývalá, vyhrážať nejakými fotkami, ktoré ti poposielali moji bývalí. Tie fotky sú už od mája minulého roka na kriminálnej polícii, kde to riešia dokonca s Amerikou, takže máš smolu, lebo tie fotky videl už celý svet a, žiaľ, nič na nich ani nie je vidieť,” vyjadrila sa Nicoletta a dodala, že zverejnenie takýchto fotografií by bolo tresným činom.

Nika, ktorá teraz čaká, čo sa bude diať, si teda svoj podiel na rozchode priznala, avšak podobné zaobchádzanie si vyprosuje. Celý konflikt v lepšom prípade skončí uzmierením, ktoré sa zaobíde bez oficiálnych orgánom, v tom horšom sa do veci čoskoro zapojí polícia. Všetko teraz závisí na Robiňovi Mihálikovi.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/martin_mihalik_, nicol_e_tta, TV Markíza