V časoch, keď ľudia chodili po supermarketoch ako šialení a pulty s múkou zúfalo zívali prázdnotou, naspievala Nas’atá žena vtipnú pesničku o tom, čo strach z koronavírusu narobil s ľuďmi. Dnes ním sama trpí, ako včera večer priznala na svojom Instagrame.

„Bola som hrdinka, že mi nič nie je. Dneska som sa dokopala ísť na testy a som pozitívna,“ priznala zabávačka a vyzvala všetkých, čo majú podozrenie na nákazu, aby neváhali a dali sa otestovať nielen vo svojom záujme, ale aj v záujme svojich blízkych.

Nas’atá žena na základe vlastnej skúsenosti upozorňuje, že pozitívny človek ani nemusí mať klasické príznaky. U nej samej nešlo o kašeľ či typickú stratu chuti a čuchu, ale skôr o búšenie srdca, sťažené dýchanie a bolesť hlavy.

Zabávačka sa ozvala fanúšikom aj na druhý deň a zhrnula svoj zdravotný stav. Napriek tomu, že svoj priebeh považuje skôr za ľahký, netají sa tým, že korona nie je nič príjemné: „Musím povedať, že som strašne veľa spala, bola som hrozne unavená. Inak som v pohode, stále mám taký chrípkový stav, ale sk**vene ma bolí hlava! Ale že strašne!

Bohužiaľ, niektorým sprievodným príznakom – hoci ich môžu trochu zmierniť lieky proti bolesti – pomôže len čas. Želáme Nas’atej žene pevné nervy a skoré vyzdravenie!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/nasratazena