Od skončenia jubilejnej desiatej Farmy sa fanúšikovia nevedeli dočkať nových častí. Aj keď sa televízia dušovala, že ďalšie pokračovanie neplánuje, opak je pravdou a na svojich oficiálnych sociálnych sieťach vyhlasuje aktuálne kolo kastingov. 

 

Farma X prekvapila hneď niekoľkými novinkami, či už zmenou pravidiel, návštevou celebrít, rozdelením statku na bohatých a chudobných alebo aj, po deviatich rokoch, zmenou moderátorky. Aj keď si na Evelyn nevedeli mnohí pri televíznych obrazovkách zvyknúť, nakoniec si ju obľúbili.

Aj napriek tomu, že desiata Farma mala byť poslednou, nestane sa tak. Už teraz je to viac ako isté, Markíza pozýva ľudí na kastingy, prípravy sú v plnom prúde.

A čo je zatiaľ isté?

Áno, tipujete správne. Na pomyselnej stoličke moderátorky zostane aj naďalej sympatická komička a po novom aj herečka, Evelyn. “Aj keď jej to v priamom prenose veľmi nešlo a ľudia hromadne na komičku hromžili, ako moderátorka Farmy ostáva naďalej Evelyn. Tvorcovia sa rozhodli, že jej dajú šancu a chcú, aby sa postupne zdokonaľovala. Takže výmena moderátora sa konať určite nebude,” tvrdí pre Plusku dobre informovaný zdroj.

Foto/Zdroj: Facebook/ TV Markíza