Keď jemná farmárka Anka Fiačanová z Liptovského Mikuláša, ktorá si nedávno prešla podozrievaním, že je v reality šou nasadená ako herečka, hovorila o svojom partnerovi, ani raz sa nepochválila tým, že ide o verejne známu osobnosť. Len pred pár dňami však jej druh Martin dostal možnosť Anne zatelefonovať a mnohí diváci zostali z toho, čo uvideli, poriadne zaskočení – veď je to známy slovenský hokejista Martin Kriška!

36-ročný profesionálny útočník hrajúci za tím HC ’05 Banská Bystrica nie je v hokeji žiadnym nováčikom. Martin Kriška začal svoju ľadovú kariéru už v roku 2001 a od tých čias sa vypracoval poriadne vysoko. Pre fanúšikov nášho národného športu preto nie je jeho meno žiadnou novinkou. Nečudo, že im stačil krátky pohľad cez obrazovku tabletu, aby ho v nedávnej epizóde Farmy spoznali.

Keď teda ľudia dostali možnosť pýtať sa na Ankinom Instagrame, čo ich zaujíma, neváhali. “Aničkin priateľ je hokejista Martin Kriška?,” položili otázku narovinu. “Áno, je,” potvrdila adminka farmárkinho profilu a pridala fotografiu zamilovaného páru. Čo poviete, nie sú spolu zlatí?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/anyiafia | Foto: Instagram/anyiafia, TV Markíza