Aj napriek veľkej miere kritiky prvej série sa TV Markíza rozhodla, že spustí ďalšie epizódy jedinečnej reality show Svadba na prvý pohľad. Mnohým sa zdalo, že ide len o veľmi dobre zinscenované divadlo, TOTO má byť pravda! 

Celá finta je v tom, že páry sú vyberané na základe rôznych osobnostných predpokladov, fyzických preferencií a biochemických procesov, ktoré sa odohrávajú v tele, keď je človek zamilovaný.

Na základe čo najväčšej kompatibility by sa páry mali k sebe hodiť čo najviac, práve ale na to, aby plodili potomstvo. Páry sa predtým nikdy nevideli, nepoznajú sa a prvýkrát sa stretnú až na vlastnej svadbe. Televízia ale niekoľkokrát pripomenula, že nejde o skutočný obrad a podľa slovenskej legislatívy u nás nie je platný. 

„Nie sú to žiadni herci a za účinkovanie nedostávajú honorár. Navyše zo všetkých prihlásených sa snažíme vyradiť tých, ktorých láka iba zviditeľnenie sa na televíznej obrazovke a o skutočné zoznámenie nemajú záujem,“ uviedla pre Refresher Pete Búzová, kreatívna producentka šou Svadba na prvý pohľad.

„Nie sú to zaplatení herci, podmienka tvorcov bola, aby tam boli skutoční ľudia hľadajúci si partnera,“ povedala Diana Fabiánová.

Pozerali ste prvú časť? Ako sa vám páčil pár, ktorý veda spojila? Vydrží im to? Dajte nám vedieť v komentári

Zdroj: refresher.sk | Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial