Tak táto správa zaiste poteší tých, ktorým sa Pán prsteňov dostal priam pod kožu! Nečudo, je to kultúrny fenomén, ktorý láme rekordy už pár rokov. Diváci sa môžu tešiť na niekoľko odklepnutých sérií, ktoré zabezpečí produkcia spoločnosti Amazon Studios a fanúšikov lákajú na zaujímavé príbehy!

 

Už to nie je len o dohadoch, ale táto téma je oficiálne potvrdená!!! Príbehy J. R. R. Tolkiena v produkcii spoločnosti Amazon Studios budú spracované do seriálov, čo nepochybne potešilo hŕbu fanúšikov. S projektom budú spolupracovať taktiež Tolkien Estate and Trust, HarperCollins a New Line Cinema, díviziou Warner Bros. Entertainment.

Príbeh sa podľa vedúcej scenáristky Sharon Tal Yguado bude odohrávať na pôde Stredozeme, ale v rámci jeho časového zaradenia, bude spracovaný ako udalosti pred prvou časťou Pána prsteňov.

Pán prsteňov už aj ako seriál

Vzájomná spolupráca nepotešila iba potenciálnych divákov, ale aj tvorcov samotných. Podľa ich slov sa nevedia dočkať, kedy dostanú na televízne obrazovky ďalšie príbehy, ktoré ponúka príbeh od Tolkiena a pátos prostredia Stredozeme. „Sharon a tím z Amazon Studios majú mimoriadne nápady na doposiaľ nepreskúmané príbehy, založené na literatúre J. R. R. Tolkiena, ktoré chcú priniesť na televízne obrazovky,” vyjadril svoje nadšenie aj hovorca Tolkien Estate and Trust, Matt Galsor.

Zdroj/Foto: comicbook.com, hollywoodreporter.com, facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk