Všetci si to mysleli, obaja však zaryto popierali. Po skončení reality show Farma spolu Xénia s Lukášom trávili viac času, zabávali sa a navzájom sa predstavili svojim blízkym. Tanečnica a víťazka televíznej show konečne povedala, ako to medzi nimi je. 

Hoci boli na statku vyhlásení za najkrajší pár, v realite ho nikdy netvorili. Dlho sa totiž hovorilo o tom, že napriek fingovanej farmárskej svadbe sa víťazka zapozerala skôr do Henricha Kuľka. Napriek tomu sa ale s Lukášom naďalej stretávala a fanúšikom boli ich spoločné videá a fotky viac ako podozrivé. 

Stačila jedna veta: “Niekedy sa to stane”. Píše sympatická blondína pri fotke s Lukášom, na ktorej si prvýkrát verejne dali pusu. Dvojica už na Farme tvorila najkrajší pár, produkcia im pripravila rande, zásnuby aj veľkú svadbu.

Vtedy ešte ani jeden z nich netušil, že spolu skončia aj v reálnom živote. Vyzerá to tak, že vzťahy z reality show predsa len môžu dopadnúť dobre, ak nie je nič uponáhľané a zbytočne vyhrotené len kvôli súťaži. Držíme prsty 🙂

Foto/Zdroj: Instagram/ xenia_gregusova, farma.markiza.sk