Na televíznych obrazovkách sa čoskoro objaví obľúbená šou Farma 13, ktorá aktuálne predstavuje svojich účastníkov. Do skupiny farmárov sa zaradí aj sympatická recepčná z neďalekej Viedne Beáta Landerl alias Beby.

„Som bláznivá a niektorí ma budú nenávidieť, no počítam s tým,“ prezradila o sebe akčná blondínka, ktorá je odhodlaná zažiť aj tie najdrsnejšie podmienky a situácie. „Nechcem vaňu ani dobrú posteľ, budem hoc aj v maštali. Mňa keď hodíte aj na Tajgu, tak to prežijem,“ teší sa Beby a to najmä na zvieratá na statku.

O energickej Beáte vieme, že miluje pohyb, metidáciu a jej špeciálnym darom, ktorý objavila po tom ako ju v mladosti napadol násilník, je veštenie z kariet, ktorými pomáha ženám so zdravotnými problémami, viaceré vraj zázrakom otehotneli. „Karty nevykladám len tak na prvú, ale keď skutočne niekto potrebuje pomôcť. Mnohí ma vyhľadávajú,“ prezrádza Beby, ktorá by sa chcela stať  profesionálnou herečkou, splnila si to napríklad v seriáli Komisár Rex či rakúskom SOKO Donau.

Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa teší na Farmu: „Milujem kombináciu mňa, kamery a zvierat, ja tam ukážem, o čom život je. Ja ukážem, aká tvrdá je realita.“

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza