Tak a poznáme výsledky! Semifinále Farmy bolo skutočne napínavé, no všetci súťažili v duelových disciplínach spravodlivo a vyhrali len skutočne tí najlepší. Do veľkého finále tak postupujú traja farmári, ktorí už v piatok zabojujú o výhru 75-tisíc eur!

 

Po eliminačných disciplínach postúpili do semifinále Peťo, Milan, Dominik a Karin ako jediná žena. To prebiehalo v stodole ako klasický duel, pričom museli farmári rovnako získať tri body, aby postúpili do veľkolepého záveru reality šou.

Štyria najlepší si tak otestovali šikovnosť, ale o všetkom mohli rozhodnúť aj vypadnutí súťažiaci, ktorí sa znovu objavili na pľaci a svojím hlasom podporiť toho, kto by podľa nich mal postúpiť.

Prvým finalistom sa stal Miňo, ktorý v disciplíne, kde museli založiť oheň, bol najrýchlejším. Druhému sa to podarilo Dominikovi, ktorý neskrýval veľkú radosť. Peťo s Karin mali po dva body, preto sa rozhodovalo v záverečnej disciplíne, kde museli pomocou handry nanosiť toľko vody, aby vystúpila nad rysku.

Už zo začiatku disciplíny bolo jasné, že Karin nemôže ísť na sto percent, pretože počas práce s kresadlom si poranila prst a nevládala tak poriadne vyžmýkať handru. Peťo to mal preto jednoduchšie a napokon v disciplíne skutočne zvíťazil. Stal sa tak tretím finalistom.

Už v piatok sa teda v živom vysielaní o rozprávkovú výhru “pobijú” Milan, Dominik a Peťo, ktorí na statku zanechali kúsok svojej duše a všetci naozaj poctivo pracovali. O výsledkoch ale môžu rozhodnúť aj samotní diváci, ktorí svojmu favoritovi môžu posielať hlasy prostredníctvom SMS. Ten, kto získa najvyšší počet hlasov, tak dostane cenný bod v celkovom finále.

Čo si myslíte, kto zvíťazí? Komu najviac držíte palce vy? 🙂

Do finále postúpili Milan, Dominik a Peťo

Zdroj/Foto: Markíza, Instagram

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.