Keď z rôznych médií počúvame o známych modelkách, ktoré ale v skutočnosti takmer nikdy nevidíme na móle či v módnych časopisoch, často nás napadne, čím sa vlastne v skutočnosti živia. Do tejto kategórie spadá aj Silvia Kucherenko. Ľudia sa jej preto na Instagrame opýtali, aké je jej zamestnanie. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať!

Chodí na fotenia ako svetové modelky? Alebo trávi čas v návrhárskych salónoch, kde priamo na ňu prispôsobujú šaty? Kdeže! Modelka Silvia Kucherenko je v súčasnej dobe predovšetkým matkou, študentkou a influencerkou. Vraj si ale veľmi dobre uvedomuje, že Instagram nebude môcť byť jej “zamestnaním” večne.

Ak si však myslíte, že Silvia má more voľného času, mýlite sa. “Aj keby som veľmi chcela, na nejakú dovolenku nemám čas ani pomyslieť,” posťažovala sa na sociálnej sieti blondínka, ktorá v lete bez váhania odsúdila všetkých Slovákov, čo vycestovali do zahraničia. Už odpoveď pritom vraj písala na úkor času na učenie do školy.

“Pre mňa sú tieto pre niekoho ‘hlúposti’ na prvom mieste. Každý máme nejaké priority,” uzavrela celú vec Kucherenko, no neskôr k nej ešte pridala ešte ostrý odkaz ľuďom, ktorí jej napísali svoj názor, že nikdy nemusela pracovať, pretože všetko si odkajživa dokázala “zaplatiť” cez posteľ.

Celú Silviinu odpoveď si môžete prečítať v priloženom obrázku:

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko