Hovorilo sa o tom už dlho, no až teraz sa objavil vôbec prvý dôkaz, že na klebetách by mohol byť kus pravdy. Farmársky “ženích” Lukáš Stanislav, veľký favorit reality šou TV Markíza, vraj skrýva tajomstvo, ktoré zatiaľ nie je pripravený povedať svetu. Bola “svadba” so Xéniou Gregušovou len ďalším pokusom ako zakryť, že ho v skutočnosti priťahujú muži?

Podozrenie, že Lukáš Stanislav je gay, vzniklo vôbec prvýkrát v čase, keď do farmárskej chalúpky dorazil Mário Rigó. Ten Lukášovi vyznal city a prvú spoločnú noc trávili túlením sa v posteli. Nasledovali dôverné rozhovory, pri ktorých aj sám Lukáš občas vyzeral, že si nie je istý, čo vlastne cíti.

Po návrate na Farmu začal Lukáš prejavovať náklonnosť ku Xénii, s ktorou sa nedávno dokonca zosobášili na fiktívnom obrade. Svadba však vyvolala množstvo nevôle zo strany fanúšikov Erika Zahorjana, ktorí by radšej dopriali sviatok jemu a Sáre. Hlavným argumentom bolo, že Xénia nielenže ukazuje, že o Lukáša v skutočnosti nemá záujem, ale ešte aj uprednostňuje spoločnosť jeho najlepšieho kamaráta Henricha Kuľka.

Každopádne, klebety o Lukášovej orientácii vďaka vzťahu so Xéniou načas utíchli. Prispel k tomu i fakt, že ich uviedla na pravú mieru jeho vlastná sestra slovami: “Nie je gay. Keď sa dozvie, že ľudia si myslia, že je gay, tak sa asi rozpučí od smiechu. A my všetci doma máme z toho srandu, lebo ho poznáme.” Zároveň však priznala, že Lukáš ešte nikdy nemal vážny vzťah.

Nové pochybnosti sa objavili až v týchto dňoch, keď sa médiám ozval zdroj z Lukášovho okolia. Ten má na celú vec svojský názor, hoci sa ho rozhodol odprezentovať diplomaticky: “Lukáš mal v Anglicku veľmi blízkeho priateľa. No počas toho, ako bol na Farme, sa mal ich dôverný vzťah skončiť.”

Samotný Lukáš, ktorý je už doma rovnako ako všetci ostatní farmári, však stále záujem o mužov popiera. “Jediného priateľa, ktorého v Anglicku mám, je moja sestra. A pokiaľ ide o Mária, boli sme a aj budeme stále dobrí kamaráti. Moja orientácia je jasná, odmalička sa mi páčia iba ženy. S nimi je ten svet predsa len krajší,” vyhlásil rezolútne, čím chcel ukončiť všetky dohady, ktoré o jeho orientácii doteraz panujú.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/farma.markiza, lukas.stanislav