Už od začiatku vzťahu Terezy a Milana visia nad ich účinkovaním v show otázniky. Mnohí si myslia, že z ich strany ide len o dobre zahraté divadlo, že spolu niečo mali ešte pred začatím natáčania a že sympatická Slovenka sa do experimentu prihlásila len so zámerom zviditeľnenia seba a svojho nového biznisu s ubytovaním. 

Terka a Milan padli divákom do oka už od začiatku. Blondínka preto uverejnila poďakovanie všetkým, ktorí jej v svadobný deň pomohli a ktorí ju stále podporujú a prajú jej šťastie.

,,To, že sa budem vydávať na zámku a že nebudem vedieť za koho? No úprimne, nebola som taká odvážna, akoby som chcela byť. Tento deň je špeciálny a myslím, že v ideálnom prípade by sa mal konať 1-krát. Takže stavila som všetko a len dúfala, že to dobre dopadne,” píše na Instagrame.

,,Neuveriteľne zmiešané pocity, nadšenie, strach, radosť, únava. Ďakujem všetkým, ktorí sa počas dňa o mňa starali a spravili zo mňa na chvíľku naozaj princeznú,” napísala úprimne na sociálne siete televízna nevesta.

Avšak, komentujúci sa pod fotkou zhodli na tom, že údajne ide o “čistú šaškáreň a nahrané divadlo”. Tereza sa na to nemohla nečinne pozerať a reagovala.

,,Ako od malička mi hovoria “Ty herečka!”, ale nie, nebolo to divadlo. Do experimentu ma prihlásila kamarátka, takže nikto ma tam nejala, ani som sa nehlásila pre slávu či zviditeľnenie. Bola som slobodná a povedala som si: Prečo nie? Bude to dobrodružstvo! O Milanovej účasti som nevedela. Ruka na srdce,” vysvetľuje nevesta. Veríte jej?

Foto: Instagram/ terezahudecova | Zdroj: slovakwoman.sk