Kika a Rado začali na Farme písať svoju samostnú kapitolu. Aj keď sa najprv nemali veľmi v láske, nakoniec to spolu dotiahli do úspešného konca. Mnohí špekulovali, že ich vzťah bol len fikciou, vlastne, aj samotná Romana priznala, že všetko na Farme bolo iba hrané. 

Je pravda, že Rado šiel na farmu ako zasnúbený chlap a vychádza z nej skoro ako bezdomovec. Teda, aspoň tak sa pošuškávalo, nuž Dulin vyvracia tieto fámy. “Hovorilo sa, že nemám kde bývať. Ale toto nechcem rozoberať a mám kde bývať,” smeje sa v rozhovore pre portál pluska.sk

A čo Kika?

Obaja ani presne nevedia, čo cítia a či to všetko nebolo spôsobené iba uzavretým prostredím a rýchlym vzplanutím a sympatiami.

,,Neviem,, ako je to zostrihané vonku, no ja som s Kikou mal dobrý vzťah. Sme sa navzájom podporovali. Potreboval som mať pri sebe človeka, ktorý stojí pri mne. Zo začiatku som na ňu nemal dobrý názor, no potom som jej začal dôverovať. Dôvera ostala až do konca,” priznáva východniar, ktorému sa podarilo dostať až do finále.

Keď ale prišla reč na Kiku a ich spoločné fungovanie po reality show, Rado bol sám v rozpakoch a neistote. ,,Jooj, toto je ťažká otázočka. Tak všetko je vo hviezdách. Uvidím a rozhodnem sa, čo bude ďalej,” hovorí a teda priznáva, že posledný ťah je zrejme na ňom.

Foto: Instagram/ farma.markiza | Zdroj: pluska.sk