Údajná česká pašeráčka Tereza H. (21) si na svoj súd podľa všetkého bude musieť ešte dlho počkať vo väzenskej cele. Právnik Terezy Jawad Zafar odhaduje, že súd sa začne až v druhej polovici roka a bude sa odvíjať od vyšetrovania a zadržania možných spolupáchateľov. Tiež sa vyjadril k celému priebehu pojednávania a tieto slová istotne mladú Češku nepotešia!

 

Pre český denník “iDNES.cz” Zafar prezradil, že sa súd snaží polapiť všetkých možných spolupáchateľov a až na základe ich zatknutia môže začať súdne pojednávanie. Podľa slov právnika kaucia neprichádza v Pakistane do úvahy v prípade pašerákov. Samotný právnik uznal svoju chybu, keď si myslel, že blondínka o drogách nevedela a preto stiahol žiadosť.

Podľa všetkého nemôže byť rodáčka z Uherského Hradišťa prepustená na kaucii, lebo sa našli drogy priamo v jej kufri, zatiaľ čo možní spolupáchatelia môžu požiadať o takéto prepustenie. Tiež prezradil, že pakistanská polícia má podozrenie, že Tereza nebola jediná Češka, ktorá sa pokúsila previezť drogy cez hranice a preto sa rozhodli preveriť všetky české dievčatá, ktoré do krajiny pricestovali za prácou modelingu.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*