Príchod ex farmárov zamiešal extrémne karty, no jedna z najznámejších tvári tejto relácie neprišla. Všetkých zaujímalo prečo neprišla mladá podnikateľka Eva pomôcť rozhodnúť o víťazovi. Stano to konečne povedal na rovinu! 

 

Počas celého účinkovania bol Stano a Eva viac ako kamarátmi, čo sme si všetci všimli. Sľubovali si stretnutia vonku po jeho vypadnutí, každého z účastníkov “Farmy” zaujímalo, ako to medzi nimi teraz je, či sa vídajú alebo tak. Zdá sa, že odchodom Evy zo salašu sa pre ňu táto jej etapa života definitívne skončila.

Hrubo porušila pravidlá najmä kvôli jej frajerovi, ktorý veľmi žiarlil. Teraz sa snažia svoj vzťah napraviť. Stano sa zdôveril Miške, že sa s ňou vôbec nestretáva, nakoľko nemôže. Jej priateľ je príliš žiarlivý, vraj si sem tam napíšu ale kto vie kde je pravda. Viac sa dozviete vo videu —TU— !

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*