knechtova vtedy a teraz

Katarína Knechtová sa do povedomia Slovákov dostala už v roku 1997, keď robila vokály pre prešovkú formáciu IMT Smile. Odvtedy ubehlo mnoho rokov a speváčka doslova starne do krásy. Na fotografii spred štyroch rokov by ju mnohí už dnes ani nespoznali!

Tridsaťsedem ročná Prešovčanka sa preslávila pôsobením v skupine Peha. Keď sa  po dlhšom čase objavila Katka Knechtová na televíznej obrazovke, mnohí Slováci ani netušili o koho sa jedná. Speváčka prešla totiž výraznou zmenou image-u, ktorá bola najviac viditeľná počas porotcovania speváckej šou SuperStar. Nečudo, že Katarína poblúznila hlavu aj jednému z finalistov, Petrovi Borkovcovi.

Na starších fotkách však speváčka vyzerá podstatne odlišne, ako je tomu aktuálne. Knechtovej vlasy zmenili farbu, zo svetlej na havraniu, no nezdá sa, že by to bola jediná zmena vizáže, ktorú speváčka podstúpila. Pokiaľ niekedy si speváčka potrpela na prirodzenosti, dnes stavia zvodný výraz femme fatale. Katkina premena by sa dala prirovnať k rozprávke o škaredom kačiatku.

Katarína Knechtová v roku 2014knechtova kedysi 2014knechtova 2014

Katarína Knechtová dnesknechtova dnesknechtova dnes

Video:

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram, Wikipedia Video: Youtube