Dedinčan Henrich Kuľko si získal na Farme 12 povesť najväčšieho zvodcu. Okrem srdca Sáry Adamčíkovej, ktorá sa doňho nešťastne zamilovala sa potichu šepkalo aj o tom, že city k nemu prechováva aj víťazka Xénia Gregušová. Popri tom nebolo žiadnym tajomstvom, že omnoho viac, než len emócie a myšlienky, Heňovi venovali Nikol Fridrichová a ihneď po jej vypadnutí aj jej “kamarátka” Rebeka Hlavatá.

Kým však Nikol otvorene priznala, že svoj farmársky románik ľutuje a s Henrichom sa zrejme naposledy stretla počas natáčania finále, Rebeka je trochu iný prípad. S fešákom z dediny sa stretáva pravidelne a naposledy spolu dokonca strávili noc v jednom dome. Svedčí o tom zábavné video, ktoré spolu natočili hneď po zobudení. Prítomný bol aj Lukáš a niekoľkí ďalší priatelia, ktorí zas uverejňovali videá z večera predtým.

Že si Heňo s Rebekou nie sú ľahostajní, hovorí aj ich spoločná fotografia, ktorú exfarmárka včera zverejnila. Ako popis k nej jej postačilo jediné veľavravné srdiečko. Keď im pritom fanúšikovia písali komentáre, ako im to svedčí a že sú prekrásny pár, ani jeden z nich sa neunúval protestovať. Žeby prvá farmárska romanca, ktorá bude mať v skutočnom živote šťastné pokračovanie?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/rebihlavata | Foto: Instagram/lucky_bastard24, lukas.stanislav, nikki_fridrich, rebihlavata