Určite ste už niekedy v živote počuli vetu “tichá voda brehy myje”? Na farmárku Katku Pohančaníkovú sedia ako uliate – kráska síce pôsobí nevinným dojmom, no raz za čas sa vie poriadne odviazať. Dokázala to nielen počas svojho halloweenskeho “striptízu” vo vírivke, ale podľa zabávača Jakuba Zitrona Ťapáka aj v najnovšej epizóde Farmy, kde nielen predviedla “polohy z Kámasútry”, ale ešte aj celému Slovensku prezradila, že v posteli “robí, čo sa patrí”!

Ako spolu súvisí Mikuláš a hry pre dospelých? Také niečo je vraj možné iba na Farme, čo už predvčerom ukázal nielen vypadnutý Henrik Szabó, ale najnovšie aj Katka. Kým po statku behal moderný obdarovateľ oblečený “v obruse” a s rúškom namiesto brady, ona s Heňom viedla rozhovory o tom, čo uprednostňuje v posteli.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

“Ona že: ‘No, tak záleží od situácie!’,” citovala Katku Xénia, ktorá nespala a rozhovor si chtiac-nechtiac vypočula. “A potom že: ‘No však to sa patrí, nie?'” “Slušná” blondínka sa pri tejto spomienke červenala až za ušami a Jakub Zitron Ťapák, ktorý si rozhovor vypočula ako súčasť extra obsahu vo Farme X-tra, sa len chytal za hlavu.

“Takto slušne tak strašne vulgárnu tému poňať je fantastické. Každopádne, urobila si si fantastickú reklamu teraz, všetci ťa budú milovať,” okomentoval dianie zabávač, ktorý si posvietil na Katkine “posteľové zručnosti” ešte aj počas sledovania prvej súťaže o body do semifinále. Blondínka na brvnách, ktoré mala preskočiť, totiž zvádzala urputný boj.

“Ja sa veľmi vopred ospravedlňujem Katke, ale ja som sa tak smial, že som sa skoro skotúľal zo sedačky,” vyjadril sa Zitron. “Katka síce nepreskočila niekoľkokrát ten peň, ale počas toho nám ukázala asi 17 polôh z Kámasútry!” Sympatická dedinčanka teda zrejme môže vďaka včerajšej epizóde očakávať obrovské množstvo pozvánok na rande.

Viac si môžete pozrieť vo Farme X-tra (od 3:30) >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza