Raper Separ má za sebou niekoľko poriadne dlhých a ťažkých mesiacov. Najskôr prišli takmer ruka v ruke rozvod so speváčkou Tinou a zistenie, že má rakovinu. Podstúpil liečbu chemoterapiou, ktorá zabrala, no čoskoro nato prišla ďalšia rana – nákaza vírusom COVID-19, ktorý raperovi pripravil poriadne ťažké chvíle.

Ak si však niekto myslí, že vďaka tomu získal rešpekt pred jeho hrozivejšími mutáciami, opak je pravdou. S bývalou manželkou Tinou, jej synom Leom a ich spoločnou dcérou Tiou Aničkou Lilianou, sa nedávno rozhodol vycestovať do Dubaja. Tam však ani zďaleka nekončí.

“Z Dubaja pokračujem rovno na Zanzibar. Ja som bol v karanténe pol roka vkuse. Už mám v p**i sedieť doma,” oznámil Michael Kmeť (34) alias Separ Slovákom. Na africký ostrov, z ktorého si nedávno istá 23-ročná Slovenka priniesla juhoafrický variant koronavírusu, však už údajne pocestuje bez exmanželky a detí.

Už samotný Dubaj raperovi mimoriadne učaroval a nedalo mu, aby ho neporovnal so Slovenskom: “Je to mesto miliónov možností. Všetko je tu na oveľa vyššej úrovni ako u nás. More, ešte aj ulice, sú ako povysávané.” Separ však priznal, že má predsa len z niečoho ohľadom cestovania obrovský strach. Bojí sa, že skončí v štátnej karanténe.

“U nás uvažujú o štátnej karanténe, ktorá prebieha v takých šrotových podmienkach, s tak odporným jedlom a s tak špinavými kúpeľňami, že neviem, čo za potkana by si musel byť, aby si to tam vydržal dva týždne,” vyjadril sa bez obalu raper. Napriek tomu si však cestovanie odmietol odpustiť. Dal si ho ako darček za všetko, čo musel v poslednom čase prežiť.

“Prečo by som po pol roku strávenom v nemocniciach nemohol vybehnúť niekam, kde je úplne bezpečne, kde sa žije normálny život a je tam teplo a more? Z tisícov vycestovaných prišlo pár nakazených,” nechal sa počuť. Dodal však, že koronavírus neberie na ľahkú váhu, keďže na vlastnej koži zistil, koľko nepríjemností dokáže spôsobiť.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/separ__dms