Ubehol iba rok od chvíle, kedy televízia JOJ spustila vysielanie relácie Reštart, v ktorej mali prihlásení účastníci zmeniť nielen svoj zovňajšok, ale aj myslenie a celkové nastavenie svojho životného štýlu. Spomínate si na tvrdohlavú Radku z Nových Zámkov? Neuveríte, kam to dotiahla!

Neuveriteľné, čo sa dá dosiahnuť, ak človek len troška chce. Aj napriek tomu, že ste tvrdohlaví a nechcete si dať poradiť, svoje by o tom vedela rozprávať aj prostoreká Radka, ktorá na začiatku roka 2019 vážila 140 kilogramov!

Aj keď si mnohí mysleli, že skončením show sa skončí aj jej snaženie, Radka všetkých prekvapila. Manžel ju podporoval, pravidelne s ňou trénoval a navštevoval športové súťaže.

“V tomto mojom tele si už môžem dovoliť zhrešiť, ale dôležité je si povedať DOSŤ a pokračovať vo svojej ceste,” hovorí Radka, exkluzívne pre magazín hitky.sk

Rozhodla sa pre operáciu

Radka sa po čase rozhodla pre abdominoplastiku, čo je operácia brušného previsu, po takom rozsiahlom chudnutí je to úplne bežná záležitosť. “Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. doktorovi, má zlaté ruky a je taktiež neskutočný profesionál, no rovnako som vďačná aj celému personálu,” spomína a ďakuje Radka.

V novom tele by ste ju sotva spoznali, my jej v mene celej redakcie držíme prsty a veríme, že bude konečne šťastná a spokojná 🙂

Fotku po operácii si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto/Zdroj: hitky.sk