Súčasný trend spoločnosti uprednostňuje chudšie ženy, ktoré majú modelkovské miery 90-60-90. Vďaka tomu čoraz viac mladých dievčat tomuto trendu podlieha a pomocou porúch príjmu potravy sa snažia schudnúť čo najviac. Niekedy to ale preženú a neuvedomia si, že hazardujú so svojím životom!

 

Medzi najčastejšiu poruchu príjmu potravy patrí anorexia. Dievčatá a ženy v tomto prípade odmietajú jedlo a konzumujú ho len vo veľmi malých množstvách, ak vôbec. Kvôli tomu sú vychudnuté doslova na kosť a taktiež sú výrazne podvýživené.

O svoj životný príbeh sa na sociálnej sieti podelila aj 20-ročná Stephanie, ktorá už od 17 rokov bojovala s depresiami kvôli svojmu vzhľadu. Nikdy nebola so svojím telom spokojná, preto prestala prijímať potravu. Keď už to bolo naozaj zlé, v hodine dvanástej vyhľadala pomoc lekárov, ktorí jej pomohli s úzkosťami a depresiami bojovať.

Prečítajte si tiež:

Dievča muselo identifikovať telo mŕtveho priateľa: TO, čo našla v jeho veciach, ju zložilo!

Dnes je z nej úplne iná žena, ktorá kedysi vážila 25 kg, no v súčasnosti je to krásnych 57 kíl. Vďaka tomu vyzerá oveľa zdravšie a šťastnejšie a svojím príbehom chce pomôcť aj ostatným dievčatám, ktoré majú so svojím vzhľadom problém.

Foto:

Zdroj/Foto: Twitter