Vzhľadom na pandémiu koronavírusu, ktorá spomalila celý svet, sa natáčanie väčšiny seriálov načas pozastavilo, nehovoriac o tom, že nové dlho nevznikali vôbec. Preto je pre mnohých obrovským prekvapením, že TV Markíza v tieto dni ohlásila príchod absolútnej novinky s názvom Najhorší týždeň môjho života. Propagácia stála za to, otázka však znie – nebude seriál len ďalším obrovským sklamaním?

Komédia a svadba – to, že tieto dve veci skrátka na obrazovke fungujú, už mnohokrát overil čas. Markíza sa preto rozhodla staviť na podobnú tematiku s obľúbenými známymi tvárami, ktorým kraľuje dvojica Kristína Svarinská a Roman Poláčik, pričom očakáva veľký divácky aplauz.

Kým oficiálna premiéra seriálu je naplánovaná na dnes večer, televízia už prvú časť seriálu zverejnila na platforme Voyo, kde si ju už stihlo pozrieť niekoľko divákov. Ich prvé ohlasy však neveštia nič dobré.

Je to dosť prepadák. Od Markízy som čakala niečo lepšie,“ ozvala sa sklamaná diváčka, ktorú nasledoval aj ďalší poriadne nespokojný divák: „Najhorší film tohto týždňa… Ešte väčšiu kravinu nemohli natočiť. Slovensko len opakuje po Českej republike.“ 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza