Paris Hilton

Dedička hotelového impéria Paris Hilton zažila snáď najväčšie časy svojej slávy pred vyše desiatimi rokmi. Objavovala sa vo všetkých dievčenských časopisoch sveta, predávala voňavky, spievala svoj jediný hit Stars Are Blind a nechávala sa obdivovať generáciou dnešných 25-ročných ľudí. Teraz to vyzerá, že blondínka v tej dobe aj zaspala, akurát objavila niečo, čo predtým neexistovalo – Instagram so všetkými jeho preslávenými filtrami.

Škandalózna Paris odjakživa vyhľadávala pozornosť a využívala na to doslova všetky dostupné prostriedky. Nahrávka jej intímneho života sa rozšírila po internete skôr, než sa dostali k slovu sociálne siete (pozdravujeme rok 2003 a Myspace – jediné sociálne médium, ktoré sa v tých mesiacoch ešte len spustilo) a dokonca bola v slávnom satirickom seriáli South Park zobrazená ako prototyp bohatej prostitútky, ktorej jedinou prácou je opíjať sa, žúrovať a týmto spôsobom života kaziť mladé generácie.

Paris Hilton South Park
Paris Hilton v skutočnosti a v slávnom seriáli South Park.

Či sa odvtedy niečo zmenilo? Posledné oficiálne správy o Paris hovoria o štyroch veciach:

  1. O otvorení hotela v Dubaji.

  2. O dubajskom kanadskom žartíku namierenom proti nej. Spočíval v tom, že Paris si mala myslieť, že s ňou padá súkromné lietadlo.

Paris Hilton lietadlo

  1. O informáciách, že Paris v skutočnosti o pranku vedela a za svoj herecký výkon dostala milión dolárov.

  2. O žalobe, ktorú Paris podala na egyptskú televíznu šou – pôvodcu pranku – od ktorej súdi peniaze ako kompenzáciu za traumatický zážitok.

Paris na Zlatých glóbusoch.
Paris na Zlatých glóbusoch.

Vzhľadom k tomu, že celý incident je takmer päť rokov starý a odvtedy Paris médiá nespomínajú, vyzerá to tak, že žije úplne rovnakým životom ako kedysi. Ani podľa jej Instagramu nemá okrem účasti na galavečere Zlaté glóbusy vlastne nič nové.

Nič okrem stoviek nič nehovoriacich a silno editovaných fotografií s tak silnými filtrami, že by na nich mohol byť s malou pomocou make-upu a Photoshopu naozaj ktokoľvek. 38-ročná Paris teda zrejme už nikdy nedospeje, no na druhej strane sa zdá, že presne tak jej to vyhovuje. A je dokonale spokojná.

Zdroj: Instagram/parishilton | Foto: Facebook/SouthParkQuote, Instagram/parishilton, YouTube/The Young Turks